KARIÉRA, NABÍDKA ZAMĚSTNÁNÍ

Pracovní příležitosti v TEZAS servis a.s.

AUTOELEKTRIKÁŘ, AUTOTRONIK, DIAGNOSTIK

Pokud jsi technicky zdatný, manuálně zručný a máš rád vůni nafty, pak jsi člověk, kterého hledáme!

Požadujeme:

  • vyučen v oboru autoelektrikář / elektromechanik / diagnostik
  • manuální zručnost, spolehlivost a zodpovědnost
  • řidičský průkaz sk. B, C a D výhodou, ne však podmínkou
  • zájem o obor, technologie vozidel a elektromobilitu

Náplň práce:

  • diagnostika a odstraňování elektrických závad
  • záruční a pozáruční opravy vozidel
  • seřizování a opravy elektronických zařízení a systémů
  • montáž doplňků a příslušenství

Nabízíme:

  • motivující finanční ohodnocení, platový růst
  • zázemí stabilní české společnosti
  • pracovní doba PO - PÁ (volné víkendy)
  • pravidelná odborná školení
  • 5 týdnů dovolené
  • přátelský kolektiv zaměstnanců
  • možnost dalšího profesního růstu
  • bonusy v rámci penzijního nebo životního pojištění
  • možnost příspěvku zaměstnavatele na získání řidičského průkazu skupiny C, D, E
  • kvalitní stravování v areálu společnosti, výrazně dotované zaměstnavatelem
  • zvýhodněné ceny tarifů u mobilního operátora

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Kontaktujte naše personální oddělení:

Jana Bohatá
Tel.: +420 739 647 853
E-mail: jana.bohata@tezas.cz

Slavte s námi a ušetříte

Vždy aktivní

Přijmout vše Odmítnout Přijmout vybrané